Вінчальні ікони для молодят

 Таїнство вінчання в Храмі Божому неможливо без такого священного атрибута, як вінчальна пара - ікони для молодят. Прийнято вважати, що життя сімейне тільки тоді буде міцним і радісним, коли пройде освячення на небесах. Іншими словами, після укладення цивільного шлюбу в РАГСі, важливо пройти вінчання в церкві. Після цього шлюб вважається благословенним Богом, і Святі будуть завжди охороняти новоутворену сім'ю.

Значення вінчальної пари

Можна вінчальні ікони купити перед самим обрядом, але нерідко вони передаються у спадок від батьків до дітей. Зазвичай на іконах для молодят зображені Божа Матір (на жіночій) і Спаситель на чоловічий іконі. Але якщо в обряді вінчання задіяні сімейні реліквії, святими захисниками для молодих можуть бути і свята Варвара, Микола Чудотворець, святий Юрій та інші.

Чи не рекомендовано купувати вінчальну пару в храмі за п'ять хвилин до обряду. Ікона - це те, що залишиться в родині назавжди, буде передаватися дітям. До святого лику звертаються і в радості, і в горі, щоб попросити поради мудрого, допомоги або подякувати. Такі важливі речі не можна вибирати в поспіху.

Традиційно вінчальні ікони дарують або купують батьки молодих. Хоча і майбутні молодята мають право брати участь у виборі. У деяких регіонах вінчальну пару підносять в дар хресні батьки. Після придбання, ікони висвітлюють в церкві, і в день весілля благословляють ними нареченого і наречену, весільний кортеж і навіть житло, де буде жити молода сім'я. Ритуал служить для того, щоб принести в їхній будинок любов, достаток і умиротворення.

Як вибрати ікони до вінчання

Важливо розуміти, що ікони - не просто картинки, а священний лик Господа, Богородиці або Святого. Вони повинні, в першу чергу, бути співзвучними з душею людини. Тільки тоді вони стануть справжніми оберегами для власника, його життя і вдома.

Тим важливіше вибирати вінчальну пару заздалегідь. Ще краще замовити їх у перевіреного майстра іконописця. Ікони для вінчання можуть бути:

написаними;

вишитими;

інкрустовані бурштином та іншими напівдорогоцінним камінням;

вирізаними на дереві і розписаними;

прикрашені сріблом або золотом та ін.

Вибирати потрібно те, що більше до душі в першу чергу молодій парі. Чудово, якщо з ликом обраного святого пов'язані значущі моменти життя майбутнього подружжя.

Купити вінчальні ікони в Києві можна в будь-якому Храмі або тут. Але навіть якщо ви замовили вінчальну пару в іншому місці, потрібно в обов'язковому порядку освятити їх у церкві.


ОТЗЫВЫ

Проект супер! Дарили впечатления нашим коллегам! Они остались очень довольны. Оба именинника летали на пароплане. Это непередаваемый кайф! Их лица светились радостью и счастьем! Видела фотки. Удобно то, что именинник выбирает подарок на свое усмотрение, именно то, что хочет сам!

Ирина Сулименко

Пользуюсь услугами Фан Лаб продолжительное время. Каждый раз когда дарю набор впечатлений, у всех присутствующих гостей появляется интерес к подарку! Что не может не радовать =) Всем рекомендую дарить эмоции своим друзьям!

Валерия Тюпина

Хочу поделиться своими впечатлениями. Я стал счастливым обладателем двух наборов впечатлений от развлекательной организации Fun Lab. Попали мне в руки они в качестве подарков от друзей. Я выбрал прыжок с парашютом и квадрациклы. Организация на высшем уровне, я всего лишь позвонил по указанному номеру и ребята все организовали и согласовали под мое время, когда мне удобно! Я приехал в названное место в обоих случаях и меня уже ждал инструктор. Впечатления остались только положительные. Долго делился впечатлениями с родными и друзьями. Ребята большое спасибо! Так держать!

Ярослав Бережко

Ребятки, хочу сказать вам большое спасибо за создание такого оригинального вида поздравлений, как подарки впечатления! Все мои знакомые, которым вручали эти чудные подарки, остались очень очень довольны. Во-первых, каждый может выбрать именно тот вид развлечение, который ему по вкусу. Вот мамам, например, очень понравились спа процедуры. Братику- пейнтбол. Во-вторых, вы так красиво преподносите подарок, что хочется сохранить на память каждую бумажечку, которая в него вложена. В-третьих, все можно организовать очень оперативно! Спасибо вам большое за вашу работу!!!

Юлия Смирнова

Сотрудничали с магазином оригинальных подарков FanLab в организации Новогодней вечеринки 2012. Гости заинтересовались и удивились необычным подаркам. Общалась с некоторыми из них спустя время. Все остались довольны. Качественное обслуживание и легкость в использовании подарочных сертификатов. Спасибо FanLab!

Светлана Орлова

5 причин купить
прямо сейчас:

  1. Подарок без проблемы выбора;
  2. Впечатление - оригинальный подарок, который не пылится на полке;
  3. Более 100 впечатлений на сайте;
  4. Гарантия активации 100% (даже если срок карты истек);
  5. 100 % гарантия возврата денег;

Способы оплаты:

Мы в: